Imprezy

okolicznościowe

ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE PIĘKNĄ UROCZYSTOŚĆ

Restauracja „Jedli w Wiśle” wyróżnia się ogromną zieloną ścianą z żywych roślin – jej towarzystwo z pewnością docenią Goście przyjęcia.

Proponujemy tradycyjne dania, które onegdaj jedli w Wiśle, przełamane nutą nowoczesności. Jesteśmy certyfikowanym obiektem programu „Menu Bez Glutenu”, dlatego z łatwością dostosujemy serwowane menu do potrzeb osób na dietach bezglutenowej, wegańskiej, bezcukrowej czy bezlaktozowej – bez żadnych dopłat.

RODZAJE PRZYJĘĆ

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa::

✔️ konfirmacje
✔️ komunie
✔️ chrzciny
✔️ konsolacje
✔️ przyjęcia urodzinowe i imieninowe
✔️ jubileusze

Zobacz pełne Menu przyjęć

 


Naturalne

wnętrza

Stworzyliśmy dla Państwa oazę naturalnego spokoju. Wystrój przeszklonej części restauracji „Jedli w Wiśle” wypełnia prawdziwy leśny mech, elementy z naturalnego drewna, beton dekoracyjny oraz zielona ściana z automatycznym systemem nawadniania.

Bezpośrednio przy restauracji znajduje się zewnętrzna pergola, a kilka kroków od wyjścia rozpoczyna się beskidzki las. Restauracja posiada dwa autonomiczne wejścia.

Kiedy to niezbędne – szyku dopełniają dekoracje, przygotowywane przez zaufanych dekoratorów ze Śląska Cieszyńskiego lub Bielska-Białej.

Organizujemy przyjęcia dla 6-36 osób.

 

 

 


 

Tradycyjna

Kuchnia

Niewątpliwym atutem tego miejsca jest kuchnia, w której gotują rodowite, wiślańskie kucharki. Swojego rzemiosła uczyły się od swoich babć, dlatego regionalna kuchnia wpisana jest w ich historię od samego początku, a miłość do tradycji wiślańskiej przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Wiele serwowanych produktów jest wytwarzanych w hotelu lub pochodzi od lokalnych, sprawdzonych dostawców, gwarantujących doskonałą jakość swoich wyrobów – tak ważną dla osób, które chcą podejmować świadome decyzje żywieniowe.

Na przejęcia okolicznościowe własnoręcznie wędzimy lokalne wędliny oraz wiślańskie pstrągi.

 

 

 

BUTELKA SZAMPANA

Na przyjęcia dla min. 20 osób, organizowane w poniedziałkowe, wtorkowe i środowe wieczory, zapewniamy butelkę szampana Moet&Chandon gratis.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

Olga Kaczorowska
grupy@podjedlami.pl
Kom: +48 515 773 875